StineStine vjen me një këngë të re e cila titullohet “Pse” tekstin dhe muzikën është ralizuar nga vet këngëtari.

Stine së shpejti do të prezantohet edhe me një projekt të ri muzikor. Bëhet fjalë për bashkëpunimin e tij me këngëtaren nga Kosova, .

Dyshja do të nis nesër xhirimet e videoklipit të këngës së tyre. Stine njihet për pjesëmarrjet e tij në festivalin e muzikës moderne shqipe, “Top Fest”.

Në një nga edicionet e këtij festivali, ai qe prezantuar me një këngë dedikuar Kosovës. Stine ka pasur edhe një bashkëpunimin mjaft të suksesshëm me grupin Skillz, me këngën e tyre “Ndaloje vrapin”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here