Stine do të bëhet baba?Kantautori i njohur nga Shqipëria, Ernest Duka i njohur si Stine, do të bëhet baba – bën të ditur opinion.al.

Ky portal raporton se ka kontaktuar me këngëtarin dhe ai nuk e ka pohuar, por as nuk e ka mohuar lajmin që qarkullonte, porse ka thënë se se “gjëra të bukura e presin në vijim”.

Stine dhe partnerja e tij, Graciela, janë më shumë se pesë vite në lidhje dashurie, ndërsa bashkëjetojnë me njëri-tjetrin.

Këtë vit këngëtari ka festuar edhe 35 vjetorin e lindjes dhe mesa duket ka vendosur të krijojë edhe familjen e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here