Rod Stewart bëhet sërish baba në moshën 66-vjeçare.Ky është fëmija i tetë për këngëtarin e famshëm britanik.Bashkëshortja e tij, Penny Lancaster, lindi djalin gjatë ditës së mërkurë.

Fëmija do të quhet Aiden dhe është i dyti për çiftin Stewart-Lancaster. Djali tjetër i tyre, Alastair, është 5 vjeç.

Më parë, Rod Stewart ka qenë i martuar me Rachel Hunter dhe Alana Hamilton.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here