Kristen Stewart vetëm disa javë më parë u zgjodh nga revista britanke “Glamour” si femra e veshur më mirë, por me këtë dalje të saj të fundit hidhet poshtë cdo gjë.

Aktorja amerikane është fotografuar në aeroportin e Los Angeles mëngjesin e sotëm me një T-shirt të grisur, me xhinse dhe me flokët në një gjendje jo të mirë.

22-vjecarja kthehej nga udhëtimi në Francë, ku prezantoi filmin e saj në festivalin e Kanës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here