Gruaja e futbollistit anglez, Steven Gerrard, e ka sjellë në jetë vajzën e tretë të çiftit.

Vajza ka lindur të martën, ndërsa ndan emrin me vajzën e parë të Madonnas, emri i të cilës është Lourdes.

Mesfushori i Liverpoolit ka edhe dy vajza të tjera, Lilly-Ella (shtatëvjeçare) dhe Lexie (pesëvjeçare).

“Steven dhe Alex dëshirojnë t’i falënderojnë mediat që po e respektojnë privatësinë e familjes së tyre në këtë moment”, ka thënë një zëdhënës i çiftit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here