Steven Gerrard më i dashuri për komunitetin "Gay"Komuniteti gej ka votuar yllin e Liverpulit Steven Gerrard si futbollistin më të nxehtë të Premier Ligës.

I dytë në këtë klasifikim është pozicionuar Fernando Torres, Frank Lampard vjen në pozicionin e tretë dhe në vendin e katërt është Cesc Fabregas. Peter Crouch ka marrë vetëm 2% të votave të personave nga ky komunitet që morën pjesë në këtë sondazh.

Manchester United u votua si skuadra që duket më së miri por duket se nuk është pëlqyer sa duhet Wayne Rooney. “The Sun” thotë se afro 4200 persona nga ky komunitet gej u përfshirë në sondazhin online.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here