Stërmbesa e heroit kombëtar Sophie Castriota është gjtihnjë dhe më e klakuar në media vendase.

Një talent i rrallë në muzikë por dhe mjaft e këndshme për tu parë. Sophia ndan shpesh foto në rrjetet sociale dhe në mesin e të huajve ka dhe shumë shqiptarë që e admirojnë.

Këtë herë Sophia ka ndarë një foto ku duket mrekullisht bukur edhe pse duket pa pikë grimi. Sophia  është një vajzë që ka treguar se nuk i pëlqen të ekzagjerojë me pamjen e saj. /Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here