Stella Maxwell, nudo për “Victoria’s Secret”Modelja britanike, Stella Maxwell ka shfaqur format e saj perfekte duke forcuar gjithmonë e më tepër pozicionin e saj si imazhi i “Victoria’s Secret”.

25-vjeçarja e cilësuar si femra më tërheqëse në botë nga revista “Maxim”, e ka fituar këtë titull në disa fushata reklamimesh të veshjeve intime të femrave.

Ajo ka realizuar një sërë fotosh sensuale dhe toples për linjat e veshjeve të “Victoria’s Secret”, madje ka pozuar edhe nudo për parfumin e “Victoria’s Secret”, Tease.

Stella Maxwell, nudo për “Victoria’s Secret”

Stella Maxwell, nudo për “Victoria’s Secret”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here