Stefano i fut duart BelesÇifti më i dëshiruar dhe më i përfolur, Stefano dhe Belen ishin të ftuar specialë në Maurizio Costanzo Show.

Në puntatën e dytë të emisionit, çifti u intervistua nga Alfonso Signorini.

Dyshja dhuroi përsëri spektakël, qoftë bukuroshja argjentinase me sensualitetin e saj, qoftë Stefano me sjelljet e tij tepër elegante.

Ata folën edhe krizën që lidhja e tyre kaloi muajin e fundit. Pasi folën për krizën dhe pushimet e tyre në Maldive, ku dhe rikuperuan lidhjen, thanë se ishin të dashuruar me njëri-tjetrin më shumë se më parë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here