Stefani Stojmanovska, femra më seksi në Maqedoni? Nëse amerikanët kanë Michelle Lewin, e cila vlen për modelen e palestrës që mburret me titullin – me trupin më të bukur në plazh, tek ne përfundimisht ketë titull e merr kumanovarja e zjarrtë, Stefani Stojmanovska.

E përbashkëta e të dyjave modeleve është se të dyja kanë një trup seksi dhe me linja trupore perfekte.

Kështu, Stefani ka disa vjet që ushtrohet në palestër, pesë herë në javë nga dy orë çdo ditë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here