Edhe pse i ri në treg, Skerdi ka arritur të marr vëmendjen e të gjithëve për shkak të bashkëpunimeve të fuqishme që solli.

Pas këngës solo, dhe dy ribërjeve me reperët më të njohur në treg, Skerdi tashmë solli edhe duetin e parë me klip me Gjikon.

Ky bashkëpunim i solli më shumë vëmendje nga publiku, sidomos nga vajzat të cilat edhe pse po i shkruajnë, duket se nuk ka zhvillime të reja në jetën e tij private.

Se në cilën fazë të kësaj pjese është Skerdi , ka treguar vet këngëtari gjatë pjesëmarrjes në Elite Show. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here