Bukuroshja Lori Hoxha nuk lë çast pa treguar linjat e saj dhe gjithashtu veshjet.

Këtë herë Lori ka publikuar një foto e veshur më një kostum sportiv mëndafshi duke u dukur më në formë se kurrë. “Mëndafsh i kuq”,-ka shkruar Lori krahas fotos. /Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here