Spikerja flirton live me David Beckham David Beckham ishte i ftuari i radhës i prezantueses së njohur Susanna Reid.Susanna, tashmë njihet për stilin e saj të ngacmuarit me mysafirët, që nga emisioni me kryeministrin David Cameron.

Prezantuesja ka vazhduar sërish duke flirtuar me ish futbollistin e famshëm që tani e tutje do ta njohim edhe si aktor.

E veshur me një fustan të kuq dhe buzekuq te ndezur, ajo tha se ishte shume ‘nxehtë’ nga dritat e studios, duke bërë qe ylli i futbollit të komplimentonte atë. /telegrafi/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here