Tori SpellingTori Spelling është shtruar në spital gjatë dites  së hënë, për shkak të një sëmundje të panjohur në stomak.

Aktorja Tori u dërgua në spital mbrëmë për shkak të dhimbjeve në abdomen.

Ajo u lëshua pas disa kontrolleve ”, ka bërë te ditur lajmin zëdhënësi i aktores për Us Weekly.

Por aktorja Tori Spelling 36-vjeçarja  ka ndjerë dhimbjet dhe është detyruar që një ditë më pas, të rikthehet parap  në spital për të bërë edhe disa  analizat shtesë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here