Britney Spears eshte shfaqur ne disa foto ne forme fizike aspak te mire.

Ajo duket se ka fituar serish kilet e teperta, madje ndryshimi fizik eshte shume i madh. Kjo ka bere qe te qarkullojne zera per nje krize te re psikologjike, pasi pak muaj me pare ajo humbi edhe kujdestarine e dy djemve qe ka me Kevin Federline.

Dhe si per ironi, gjate ketyre diteve, Federline po merr pjese ne nje reality show ku ne qender te spektaklit eshte tema e humbjes se peshes.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here