Si pjesë e turneut të saj botëror, Britney Spears këtë fundjavë ka performuar në Puerto Rico.

Është e njohur se në çdo koncert këngëtarja merr një adhurues të saj nga publiku, dhe kësaj radhe fati i buzëqeshi yllit të realiteti showt, Pauly Delvecchio, i ashtuquajturi “Pauly D” nga “Shore Jersey”.

Për atë kjo nuk ishte një detyrë e vështirë – derisa Britney vallëzonte përpara tij, ai duhet të rinte vetëm e të kënaqej.

Këto ditë Britney festoi 30 vjetorin e ditëlindjes dhe nëpërmjet llogarisë së saj në rrjetin social “Twitter” ka falënderuar të gjithë adhuruesit dhe ka ftuar që ta mbështesin “turneun e saj të madh botëror.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here