Soulkid vjen me klipin e ri, të titulluar “Mes Neve”2Këngëtari i njohur, Soulkid, ka publikuar videoprojektin e tij të ri, të titulluar “Mes Neve”.

Një prej zërave më të talentuar të skenës, që është në prag të shpërthimit ka lansuar edhe këngën e tij të re me videoklip.

Në muzikë kënga është punuar nga Zzap n’Chriss, teksa videoklipi është xhiruar nga Imagine Films.Soulkid ndryshe njihet për këngën e tij shumë të dëgjuar “Pom Pëlqen” dhe duetit “Buza” me Bleron.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here