Sot është magjepse, por ja se sa e shëmtuar ishte dikur Aurela HoxhaAktorja dhe modelja e njohur, Aurela Hoxha, thuajse cdo ditë në llogaritë e saj në rrjetet sociale shpërndanë foto nga më të ndryshmet.

Ndonjëherë buzët, ndonjëherë të pasmet seksi, duke mos lënë anash as gjoksin e saj.

Sot ajo radhitet si njëra ndër femrat më seksi shqiptare, por kjo fal ndërhyrjeve të shumta që ka bërë, shkruan Indeksonline.

Sot është magjepse, por ja se sa e shëmtuar ishte dikur Aurela Hoxha

Më poshtë mund të vëreni ndryshimin e saj ndër vite.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here