Nuk do të presim shumë që ta shohim Sophia Loren të mbushë plot 80 vite pasi aktualisht ajo është 77 vjeçare.

Megjithatë aktorja veterane refuzon ti nënshtrohet viteve që mban mbi shpatulla dhe në publik vazhdon të shfaqet me një imazh krejt të veçantë.

Portali “Lajmifundit.com” transmeton se ikona e televizionit ka lënë shumë të impresionuar në shfaqjen që ka bërë në Rusi natën e kaluar.

Loren mbante veshur një fustan të hapura përpara që nxirrte një pjesë të mirë të gjoksit jashtë dhe e tregonte shumë më të re në moshë. Në këtë paraqitje Sophia shoqërohej nga djali i saj i madh Carlo Ponti Jr.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here