Gjysmë finalja e parë e “Këngës Magjike 2011” do të mbahet sonte në orët e mbrëmjes dhe spektakli do të transmetohet ‘live’ në TV Klan.

Emrat që do të ngjiten në skenë sonte (17 nëntor), në natën e parë gjysmëfinale janë:
1. Albërije Hadërgjonaj
2. Aurela Amzai
3. Barbana
4. Blerina Matraku
5. Bon Bon Band
6. Cyber Band
7. Denisa Gjezo
8. Devis Xherahu
9. Era Rusi
10. Ermal Mamaqi
11. Ester Hoxha
12. Ilir Kazaferi
13. Kejsi Tola
14. Klevis Saliaj
15. Kujtim Prodani
16. Leonora Jakupi
17. Leotrim Gashi
18. Lynex
19. Malda Susuri
20. Noizy
21. Olta Boka
22. Pirro Çako & Vedat Ademi
23. Rrezarta Shkurta
24. Visari & Ronela Hajati. /G.S./Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here