Sonit i pëlqen trupi i saj, e tregon sa herë që i jepet shansi Soni Malaj vazhdon të publikojë fotografi në rrjetet sociale duke vënë në plan të parë format trupore.

Këngëtarja nga Shqipëria qe një kohë po angazhohet në palestër për të ndërtuar një trup me linja të dëshirueshme dhe tash duket se ia ka arritur qëllimit.

Në një fotografi të publikuar gjatë ditës së diel, ajo shfaqet duke u rrezitur me bikini.

Sonit i pëlqen trupi i saj, e tregon sa herë që i jepet shansi

Më poshtë ju sjellim edhe disa fotografi të tjera, ku në plan të parë është trupi i Sonit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here