Sonila dedikim të veçantë për vjehrrën e sajSonila Meço ka zgjedhur fjalë mjaft të veçanta për të uruar ditëlindjen e vjehrrës së saj. Ja mesazhi i gazetares që me fjalët gjithmonë ia del të bëjë më të mirën.

“Gjithmone e qete, e kujdesshme, e bute dhe e embel, gruaja qe solli ne jete bashkeshortin tim e sot kujdeset per te voglen tone nuk kerkon asnjehere vemendje.

Vec jep, me kenaqesine e nje gruaje qe do te shohe te lumtur te shtrenjtet e saj. Per mua eshte e shenjte, nga dashuria e saj jane rritur dy njerezit me te rendesishem te jetes sime… Ndaj sot do t’ja kushtoj une gjithe vemendjen e botes, sepse e di se ne cdo dite tjeter te vitit ajo harron boten per ne.

Gezuar ditelindjen Irma, grua e jashtezakonshme!
Faleminderit per nenen, gjyshen dhe maminen e mire ne Ty”.

Sonila dedikim të veçantë për vjehrrën e saj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here