Ishte ndoshta e para me poza shumë seksi, për arsye se ajo është modele, dhe për arsye se Angela Martini ka tashmë dhe një biznes me linjën e saj të bikineve.

Por, tashmë këngëtarja e radhës është mami Soni Malaj, e cila pozon shumë seksi, si bukuroshja Martini, ku tregon linjat e saj në formë, megjithëse ka pak muaj që është bërë nënë.

Ka pak javë që këngëtarja, siç kemi thënë ka rinisur punën nëpër koncerte në diasporë kudo ku ka shqiptarë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here