Këngëtarja Soni Malaj, e cila nisi karrierën muzikore në moshën 15 vjeçare dhe që deri pak kohësh shoqërohej kudo nga mamaja, tani është një femër e pjekur, 29 vjeçare dhe nënë e përkushtuar.

Ajo ka një lidhje serioze me Mirko Luccarelli, një balerin i njohur në Itali, kryesisht për kërcimin e flamenkos, që u bë “mësuesi” i Sonit gjatë spektaklit “Dancing with the stars”, me te cilin ka krijuar familje jashtë Shqipërisë. Ajo ka vendosur te qendroje larg vemendjes se mediave, duke ia dedikuar shumicen e kohes, rritjes se vajzes se tyre.

Gjatë javës së kaluar, çifti ka kaluar disa dite pushimi ne plazhet e mrekullueshme te Sardenjes, bashke me vogelushen Anna.

Ndërkohe, duket se Soni pas ketij pushimi do te aktivizohet serish ne profesionin e saj, pasi sipas mediave shqiptare këngëtarja ka disa projekte në muzikë, të cilat shumë shpejt do të konkretizohen edhe me materiale e video për publikun e gjerë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here