Soni ndryshon pamjenKëngëtarja shqiptare Soni Malaj ka ndryshuar pamjen.Në një postim në llogarinë në Instagram, Soni ka publikuar disa foto në të cilat duket qartë se ka rruar flokët në dy anët e kokës.

Të menjëhershme kanë qenë komentet e ndjekësve të cilët e komplimentojë për këtë “look” të ri, si dhe për guximin që ka marrë këtë vendim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here