Soni MalajSoni Malaj ka publikuar një fotografi nga xhirimet e videos së re muzikore, në të cilët shfaqet mjaft atraktive.Këngëtarja ka të veshur një fustan të kuq të ngushtë që i vë në pah linjat e saja trupore.

Gjoksi i saj është në plan të parë dhe pjesërisht i ekspozuar, ndërsa i shihen edhe këmbët.

Kënga e re pritet të jetë në bashkëpunim me Genën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here