Në vrazhdën e pubikimit të projekteve muzikore edhe Soni Malaj solli këngën e saj të re.

‘Loca’ mban titullin ky projekt muzikor i lansuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net

Me muzikë nga Dj Aldo, Ronela Hajati dhe tekst gjithashtu nga kjo e fundit, kënga menjëherë ka filluar të pëlqehet nga publiku.
Ana vizuele e ‘Loca’ vjen me një pamje verore ku Soni duket shumë seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here