Soni Malaj poston foto me të bijen e sajKëngëtarja Soni Malaj si rrallë herë ka postuar një foto me të bijen e saj, Annen.

Soni shpesh herë ka deklaruar nëpër studio televizive se nuk preferon të postoje foto të vajzës, prandaj dhe kësaj radhe Soni ka publikuar një foto të Annes që duket nga prapa.

Bjondja e vogël e Sonit ngelet akoma një “mister” për fansat.

Me një kurriz peshk të bukur, Anna po lyen buzët e mamit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here