Soni Malaj po ndryshon shumëVit pas viti, këngëtarja Soni Malaj po ndryshon shumë e më shumë.Që nga paraqitja e parë, ajo është transformuar shpesh, shkruan “Kosovarja”.

Soni ka realizuar disa ndërhyrje estetike dhe është dobësuar shumë.

Në këtë foto që po e publikojmë në “Kosovare”, Soni duket krejt jashtë vetes.

Çfarë mendoni ju?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here