Soni Malaj, më e dashuruar se kurrë!Soni dhe Mirko mbeten një ndër çiftet më të preferuara në showbiz-in shqiptar. Shpesh preferojnë të qendrojnë “larg” rrjeteve sociale, për të patur një jetë më të qetë.

Megjithatë këngëtarja, Soni Malaj ka publikuar sot një foto në llogarinë Instagram, ku duken më bukur se kurrë. Çifti në fjalë ka marrë komente të shumta nga ndjekësit, duke i cilësuar si çifti më i mirë.

Së fundmi Malaj është duke u përgatitur për këngën e saj më të re, ku mendohet se do të vijë tepër sensuale përgjatë këtij sezoni veror.tvklan.al

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here