Soni Malaj lanson klipin ‘Me rrena’Soni Malaj ka ardh me projektin e saj të fundit, me këngë e titulluar ‘Me rrena’.

Bukuroshja kësaj kënge i ka realizuar edhe një videospot mjaft interesant dhe unik. Muzikën e këngës e ka bërë Alandy ndërsa është shkruar nga Rozana Radai.

Drejtor i imazhit dhe stilit është Joni Peci ndërsa video spoti është realizuar nga MAX Production.

Për më tepër, dëgjojeni atë që ua sjell Soni:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here