Soni Malaj del publikisht me të dashurin e riKëngëtarja e dashur Soni Malaj nuk e fsheh më dashurinë.Pak ditë më parë me të dashurin e saj, Klevi kanë hapur një biznes në Tiranë, duke e bërë në këtë mënyrë publike edhe lidhjen e tyre.

Këtë gjë Soni e konfirmuar edhe në intervistën e saj për “Zonë e Lirë”, duke treguar se ndihej shumë e lumtur krah të dashurit të ri.

Ai është bashkuar dje në mbrëmje këngëtares në festën surprizë të babait të Bleona Qeretit, ku Soni ka festuar sëbashku me kolegët e saj, Rozana Radi, Kastro Zizo, Besnikut, Elgit Dodës dhe Anxhela Peristerit.

Të dy duken shumë të lumtur dhe shumë të dashuruar…

Soni Malaj del publikisht me të dashurin e ri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here