Portretin e vajzes kane vendosur te mos e zbulojne deri ne momentin qe ajo do te rritet, por mundesine per te pasur kete foto te te treve nuk na e kane mohuar, ndonese vajza eshte ne karroce.

Kengetarja Soni Malaj dhe Mirko, balerini italian qe beri per vete yllin e skenes shqiptare duken mese te lumtur ne kete foto, teksa shetisin me te voglen e tyre, Annen, e cila sic thone u ka sjelle shume te mira ne jete.

Mirko sic duket edhe ne foto ka ndryshuar look tashme, floket e tij te gjate jane zevendesuar me nje tjeter frizure. Ndersa Soni, pasi ka arritur format perfekte, vazhdon suksesshem turet e saj te koncerteve neper Europe, ku sic kemi pare eshte pritur me shume entuziazem.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here