Soni Malaj më shumë se kurrë e dashuruar me balerinin Mirko Luccarelli.

Lidhja pasionante e këngëtares shqiptare dëshmohet dhe në këto foto të reja që qarkullojnë në internet, ku cifti, tashmë të fejuar duket se kanë shijuar dhe verën e nxehtë së bashku.

Soni dhe Mirko u njohën në reality shoën “Dancing ëith the Stars”, ku cifti edhe pse u eliminua, pranoi njëzëri se ishin moralisht fitues pasi ky event u dha mundësinë të njihnin njëri-tjetrin.

Nga sa mësohet nga faqja personale e Sonit në rrjetin social Facebook, foto janë shkëputur nga udhëtimi në Durrës, ndërsa këngëtarja e ka titulluar albumin, thjesht “Happy”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here