Soni dhe Gena së bashku me një këngë të reVjen një bashkëpunim i ri mes këngëtarësh shqiptar, kësaj here Soni Malaj dhe Gena kanë realizuar një këngë e cila titullohet “Ti, jeta”.Ka përfunduar dhe videoklipi dhe pritet që të dal shumë shpejtë për të gjithë adhuruesit e dy këngëtarëve të njohur shqiptar.

Ka qenë vetë Soni Malaj e cila ka ndarë me fansat e saj në “Instagram” sekondat e parë të këtij videoklipi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here