Soni dëshiron të jetë në formë përfekteSonit po zënë pjesën më të madhe të ditës ushtrimet fizike.Soni ka majfat takime me profesorin e palestrës ndërkohë që regjimi është shumë më i rreptë.

Arsyesja pse Soni dëshiron të jetë në formë perfekte është sepse ajo është një prej pjesëmarrëseve VIP në emisionin që pritet të fillojë shumë shpejt ‘Dancing ëith thë stars’.

Soni e ka pranuar ftesën me shumë qejf dhe mezi po pret të nisë nga puna intensive. Ende nuk ka arritur momenti i koreografive, kjo do të bëhet në momentin teksa VIP-at do të grumbullohen për të performuar të gjithë bashkë në sfidë.

Këngëtarja është duke u përgatitur edhe për këngën e saj më të re që do të jetë garuese në këtë edicion të festivalit ‘Kënga Magjike’. Ajo ka bërë një tjetër bashkëpunim me Shpëtim Saraçin dhe Pirro Cakon.

Këngëtarja e dashur per te gjithe do të vijë më një tjetër këngë që pritet të fitojë zemrat e fansave ashtu siç ndodhi edhe më kënga ‘Shpirti binjak’ pati një sukses të veçantë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here