Energjike, e qeshur, me një intensitet të madh merr mbi supe shumë iniciativa. Dhe ja del në fakt. Kur i futet një rruge e ka mëse të qartë edhe përfundimin e saj.

Pasi këngëtarja e suksseshme Soni Malaj e ka treguar prej kohësh këtë. Aktualisht ka në dorë dhuratën për të gjithë të dashuruarit.

Ditën e Shën Valentinit do të dalë në treg albumi i saj i ri “Unik”, ndërsa vetë nuk do të festojë, pasi ende gëzon statusin singel. Gjë që nuk e shqetëson.

Përkundrazi, ndihet shumë mirë me veten e saj. ndërkaq këngëtarja bukuroshe do të vijë në një dimesion të ri javës tjetër në spektaklin “Dancing with the stars”, ku për herë të parë do të shohim një Soni balerinë./balkanweb/

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here