Robbie WilliamsRobbie Williams është emëruar ‘superylli më i madh i muzikës i të gjitha kohërave’ nga një sondazh i realizuar nga MTV.

Këngëtari i hitit “Feel”, i cili nuk ka realizuar këngë që nga viti 2007, ka kryesuar në një sondazh duke dalë fitues ndaj ish-grupit të tij “Take That” dhe legjendës së ndjerë të muzikës pop Michael Jackson.

Dhjetë superyjet sipas sondazhit të MTV-së janë Robbie Williams ,”Take That”, Michael Jackson , “The Killers”, “Girls Aloud”, “The Prodigy”, “Red Hot Chilli Peppers”, Beyonce Knowles, “The Pussycat Dolls” dhe “Oasis”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here