Sofia Vergara i kërkon partnerit të bëjnë fëmijëSofia Vergara nuk dëshiron të mbushë 50 – vjeç vetëm me një fëmijë.Sipas aktores kolumbiano – amerikane ajo dhe partneri i saj, Joe Manganiello duhet të bëhen prindër sa më parë të jetë e mundur.

Joe është më i madh se unë. Ai është 38 – vjeç dhe nuk ka pasur asnjëherë fëmijë, ka thënë 42 – vjeçarja.

Unë i kam thënë atij se nëse do të bëhemi prindër duhet të bëhemi sa më shpejt sepse nuk kam ndërmend të mbush 50 – vjeç, vetëm me një fëmijë, është shprehu Vergara.

Aktorja është nënë e një djali 22- vjeç, i lindur nga martesa e saj e parë, me Joe Gonzalez.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here