Sofia Richie duket në top formë.

Modelja dhe vajza më e vogël e këngëtarit Lionel Richie ka mbushur 22 vite jetë.

Kjo festë për të në këtë udhëtim vjen pas disa muajve të vështira me marrëdhënien me Scott Disick.

Megjithatë, burimet e “US Weekly” në korrik thanë se ata ishin në prag të pajtimit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here