Regjisorja dhe aktorja Sofia Coppola këtë verë do të martohet me të dashurin e saj, rokerin Thomas Mars.

Filmbërësja e “Somewhere” do të ndërrojë unazat në villen luksoze të babait të saj, legjendës së filmit Francis Ford Coppola, në Bernalda të Italisë.

Konfirmimin për martesën e ka bërë përfaqësuesi i Sofias për Us Weekly, ndërsa njoftohet se babai i saj, regjisori i “Godfather”, aktualisht është duke e rinovuar villen për dasmë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here