Këngëtari i njohur Snoop Dogg ka preferuar të festojë ditëlindjen e tij me ish të dashurën e Ashley Cole.Reperi nuk i ka rezistuar dëshirës për të pirë e për tu dehur ndërsa pranë vetes padyshim që ka njeriun e duhur.

Melissa dhe motra binjake Carla u shfaqën në të brendshme duke ngritur temperaturat.

Në vitin 2011 Melissa njihet për marrëdhënien e saj me ish bashkëshortin e Cheryl Cole.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here