“Snapchat” tradhton Elitën dhe Gjikon, ja disa prova se janë bashkë Moderatorja Elita Rudi dhe Gjiko janë ndër emrat më të përfolur të mediave rozë, edhe pse dyshja po e mohojnë vazhdimisht lidhjen e dashurisë postimet e tyre po tregojnë se çifti po kalojnë momente të bukura pranë njëri-tjetrit.

Fotografitë që po i postojnë nëpër rrjetet sociale tregojnë se po gjejnë kohë për njëri tjetrin, madje po i kushtojnë rëndësi edhe detajeve.

Këtë herë ata kanë mbathur atlete të kuqe, ndërsa në përshkrimin e një prej fotove, ata edhe kanë vënë bashkë inicialet e emrave të tyre, Asdren – Elita.

1

2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here