Will Smith u bë bashkëpronar i ekipit të NBA-së, Philadelphia 76ers.

Së bashku me gruan e tij, Jada Pinkett, Will Smith i është bashkuar grupit të investitorëve që blen aksionet e ekipit të basketbollit në Filadelfia.

Me këtë veprim, aktori ka treguar edhe një herë dashurinë e tij për qytetin e në të cilin u lind dhe filloj hapat e para të karrierës prej një aktori, raportojnë mediat amerikane.

Ndërsa vetë aktori i cili është i njohur edhe si reper, së shpejti do të hyjë në studio për të regjistruar albumin e tij të ri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here