Skulpturat e Kanye West nuk janë për shitje Skulpturat e famshme të Kanye Wests ‘nuk do të shiten’, edhe pse ato besohet se kanë vlerë rreth katër milionë dollarë.

Ato u bën të njohura në videoklipin mjaft kontrovers të këngës me titull “Famous”.

Galeria Blum & Poe i ka dhënë fund të gjitha thashethemeve se skulpturat mund të shiten katër milionë dollarë.

Skulpturat e Kanye West nuk janë për shitje

“Ato nuk kanë qenë kurrë për shitje, nuk janë aktualisht dhe çmimi i tyre nuk është vendosur asnjëherë”, ka thënë një drejtues i galerisë.

Skulpturat e Kanye West nuk janë për shitje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here