roziSkivi ka sjell projektin më të ri muzikor.

‘Llafi’, titullohet kënga e re e reperit, të cilën e ka shoqëruar me një videoklip.

Ky i fundit është mjaft i thjeshtë teksa shihet vetëm në fotografi e këngëtarit dhe titrat e tekstit të këngës.

Ndryshe, ditë më parë reperi ka konfirmuar lidhjen me pasardhësen e heroit kombëtar Gjergj Kastriot-Skënderbeut, Sophian. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here