Skivi feston ditëlindjenNjëri ndër anëtarët e Babastars ka ditëlindjen. Skivi mbush sot plot tre dekada jetë.

Këtë shifër jubilare ai e ka shënuar me një postim në Instagram ku edhe ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe fansat.

Kësisoj, Visari i është ‘bashkangjitur’ disa prej djemve të Babastars që tashmë kanë numrin 3 si shifër me të cilën ju fillon mosha.

Ndryshe, kohëve të fundit ai është përfolur mjaft përpos për muzikë edhe për jetën private. Skivi së shpejti vjen me një projekt muzikor, kësaj rradhe bashkë me Soni Malajn. /Prive.al/

Skivi feston ditëlindjen

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here