Skivi dhe Cozman fillojnë punimet për projektin e riReperi Skivi sot ka paralajmëruar projektin e ri.Këtë ai e bëri të ditur përmes një fotoje të postuar në Instagramin e Babastars, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

Në foto shihet Skivi me kolegun Cozman në studio e ‘Babastars’.

“Koha e studios”, ishte mbishkrimi i fotos

Nuk dihet nëse Cozman do jetë pjesë e projektit apo thjeshtë do ndihmojë me muzikën e tekstin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here