“Ski ide'' thotë KidaËshtë publikur dje zytarisht nga labeli “Zappnchris on records”, kënga “Ski ide”. Me një klip të konceptuar me disa skena të xhiruara brenda dhe jashtë, Kida spikat një look shumë të kuruar dhe dinamik.

Kënga me ritme R&B dhe Hip-Hop, vjen si një bashkëpunim me reperin Getinjo, i cili ka shkruar tekstin, ndërkohë muzika mban firmën e dyshes, “ZappnChris”.

Edhe pse vetëm pak orë nga publikimi i saj në YouTube, ky projekt muzikor është pritur shumë mirë nga fansat dhe deri më tani numëron mbi 140 mijë klikime.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here