Kishim paralajmëruar ditë më parë se po vjen bashkëpunimi i radhës në skenën muzikore shqiptare.

Në bashkëpunim me një ndër talentët më të mëdhenj të repit Gjikon, si dhe me producentin e jashtëzakonshëm Arber “BIG BANG” Gjikolli, nuk ka dyshim që Skerdi shume shpejte do të behet një nga yjet më të famshme të estradës shqiptare.

“Faje”, titullohet projekti i ri muzikor, të cilin e ka shoqëruar me videoklip.

Këtë të fundit e ka xhiruar video produksioni Entermedia ndërsa tekstin e kanë shkruar vet autorët e këngë Skerdi dhe Gjiko, ndërsa kënga pritet të jetë një hit i vërtetë veror.

Theksojmë se ky është dueti i parë mes tyre, por besohet se nuk do të jetë edhe i fundit.

Kujtojmë se kjo dyshe performuan në këngët “Pablo” dhe “Messi”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here